מאת: הילה עלאני,

ו 15/04/2008 18:19   .

 אף פעם לא היה כיף כל כך ללכת לרופא שיניים

כשהגעתי לראשונה למרפאה חששתי נורא, לאור נסיוני הקודם. אבל כשהגעתי למרפאה היפה והאסטטית, פגשתי את רונית הסייעת ודני מאור הרופא המדהים ומיד הוקסמתי. מיד נקבעה לי תוכנית מלווה בהסברים מפורטים על מהות הטיפולים. בהגיעי לפגישות מצאתי את עצמי יושבת על הכיסא בלי חשש ורגועה עקב יחסו החם והאמפתי של הרופא, שלעיתים אפילו מזמר להנאתו, מסביר ומפרט את פעולותיו. רונית המקסימה תמיד מחייכת ועוזרת. מפגישה לפגישה מצאתי את עצמי מספרת לחבריי הקרובים שאף פעם לא נהניתי ללכת ככה לרופא שיניים. אתם חייבים לנסות בעצמכם. בהצלחה, הילה  .

 

..מאת: אורח, ו 02/05/2009 19:31 

:  .  רופא מ ע ו ל ה!!!מכל אצלו כבר תקופה ומגיע לכל ביקור עם חיוך. גם אימי שהגיעה עליו עם כאבים כרונים של שנים, לא מפסיקה לשבח אותו על היחס המסור ,סובלנות ומגע קסם ובעיקר על הבחנה הנכונה שפתרה בעיה של שנים. הכאב נעלם ואימי חזרה לחייך! אנחנו מגיעים עליו מתל אביב (נסיעה של רבע שעה גם בשעות שיא וסוף סוף לא צריך יותר לחפש חניה :)) והייתי מוכנה לעבור מרחקים ארוכים בהרבה כדי לבוא עליו לטיפולים.ממליצה בחום  .

 

..מאת: דנה סובלמן, ו 18/06/2009 10:13   .

 משבחת את עבודתו של דני מאור!!!

נכון זה ישמע מוזר, אבל קרה לכם שבאתם אל רופא שיניים עם חיוך ויצאתם עם חיוך??? הגעתי לדני לפני שנה וחצי עם דלקת חניכיים חמורה! אחרי ביקור אצל 3 רופאי שיניים אשר הציעו לי ניתוחים במחירים כאלה ואחרים - דני לימד אותי מה לעשות ואיך לתקן את מה שאני עושה לא נכון מטיפולים באנטיביוטיקה תמידית ושטיפה בקורסידול - תוך זמן קצר ורק בעזרת ניקוי אבן וטיפול תחזוקתי יומיומי בבית - הגיעו התוצאות מחניכיים שמדממות ללא הרף, וניקוי אבן שכרוך בזריקות כדי להתמודד עם הכאב - הגעתי למצב שבו אפילו בניקוי החניכיים שלי לא מדממות, לא כואבות ואני מגיעה עם חיוך ויוצאת עם חיוך, בקרוב אבצע 2 עקירות כירורגיות לשיני הבינה ואין רופא טוב יותר שאני יכולה להמליץ כאן לכלל הקוראים - גם מקצועיות, גם אדיבות וגם אמת!!!!! מומלץ בחום :-)  .

 

מאת: מיכל ג'יקובס, ו 30/06/2009 20:19  .

 רופא מקצועי, איכותי וישר

ד"ר דני מאור הוא רופא השניים שלי, של משפחתי ושל רוב חברי מזה שנים. הביקור במרפאה הוא תמיד חוויה מבדרת ומהנה. מעבר לעובדה שאני סומכת על ד"ר מאור מבחינה מקצועית, האוירה במרפאה היא תמיד חברית ונעימה. מומלץ בחום גם לאלה שלא גרים בראש העין!          .

 

מאת: נתלי בר, ו 17/09/2009 19:20

 אין דברים כאלה...

עברתי אצל ד"ר מאור שיקום פה,טיפול ארוך ומייגע הדורש מקצועיות,תשומת לב,סבלנות אין קץ,דבקות במטרה, ויכולת מדהימה לראות את התמונה המוגמרת ולדעת שיהיה בסדר...את כל אלה ועוד יש לד"ר מאור ובשפע. הביקור במרפאתו הפך עבורי לחויה שמעבר לטיפול שיניים. ד"ר מאור ורונית הסייעת מצליחים להשרות אוירה קסומה.כן זה ממש כך.לכל מי שמחפש רפואת שיניים מעולה שהיא חויה,ממליצה בחום...אני לא מפסיקה לחייך :)  .

 

מאת: גבי וינרב, ו 28/08/2011 14:51  .

 התחלתי טיפולים אצל דני לפני כ- 4 שנים לאחר תלאות ואכזבות מטיפולים הן אצל רופא פרטי והן במכבידנט. הטיפולים כללו השתלות, כתרים וגשרים (חלקם תוצאה של תאונת אופנים...) מעבר לאוירה המדהימה, מלאת השימחה והנינוחה שיוצרים דני והסייעת הנפלאה רונית - אני מלא תשבחות על הצד המקצועי - הטיפול המעולה והמסור שיפר את מצבי ללא הכר! ראויה לציון דיקנותו הרבה (הן מבחינת לוח זמנים והן מבחינת ביצוע העבודה) וההתעקשות על התוצאה המושלמת. בעקבותי הלכו אשתי, ילדיי ובני זוגם - וכולם נהנים ואסירי תודה על ההפניה. שווה!  .

 

מאת: שחר אלון, ו 02/11/2011 13:40  .

  עם השנים, עברתי המון מקומות בעולם. לכן הייתי אצל מספר מרפאות שניים ובסך הכל; הטיפול והיחס שקיבלתי היה טוב והוגן. לכן אני מוצא לנכון להמליץ על דני והצוות המעולה שלו בגלל שיש פה משהו באמת מעבר לציון והדרוג. אז נכון שזה לא הכי כייף לטפל בשיניים אבל מהטיפול אצל דני אני תמיד יוצא מחייך!  .

 

מאת: יורם איפרגן, ו 21/02/2012 04:42

  רציתי לומר המון אבל המון תודה ,על טיפול מסור מקצועי ואדיב . מדובר בפציינט שסבל וסובל מחרדת רופא השיניים . אולם כאן מצאתי אוזן קשבת ,מקצועיות ,בכל סיום טיפול יצאתי עם חיוך וכמובן הורדת מפלס החרדה ע"י ד"ר מאור והסייעת רונית . שוב המון תודה סייעתם לי רבות מודה לכם מקרב לב ,מבטיח לחזור בעתיד לביקורות ו...גם סתם לומר שלום . יורם  .      ..

 

מאת: שבתאי בן ארויה  ו 09/05/2012 09:18

ד"ר דני מאור מקבל את המטופל בנחת , הרבה סבלנות מבצע את הטיפול הנדרש במיומנות ובעדינות -ניכר שהוא בעל מקצוע עם הרבה ידע ותכונות אנושיות שגורמות למטופלים להגיע לטיפולים ללא חשש.    שבתאי בן ארויה 

 

מאת: אורלי אזולאי, ו 25/10/2012 13:42 

במשך שנים סבלתי מבעיית נחירות כרונית שהדירה שינה מעיניי, שלא לדבר על קרוביי, רבות חיפשתי אחר פיתרון וללא הצלחה,עד ששיתפתי את דר דני מאור בבעיה ולא האמנתי שהוא יהיה המושיע, דני סיפר לי על סד הלילה שמונע נחירות, וסיכמנו שהוא מכין לי את הסד,לאחר כמה ימים קיבלתי את סד הלילה ומאז אני ישנה כמו תינוקת המשפחה שלי מרוצה והתיפקוד היומי שלי השתפר פלאים, סוף לעייפות המצטברת, 

תודה מקרב לדר דני מאור 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.